top of page
Outdoor Study Group

Centrum Języków Obcych "Patent" — witamy

Dowiedz się więcej
Home: Witaj

Kursy grupowe i zajęcia indywidualne

Jesteś gotowy?

englis.jpg
german-mistakes.jpg

Angielski

Wspólny rozwój

Zajęcia indywidualne - 105 zł/1h

Zajęcia w duecie  - 63 zł/1h

Zajęcia grupowe - 49 zł/1h

Niemiecki

Wskocz z nami na głęboką wodę

Zajęcia indywidualne - 105 zł/1h

Zajęcia w duecie  - 63 zł/1h

Zajęcia grupowe - 49 zł/1h

Home: Kursy
Modern Laptop

Cała historia

Patent to nie tylko szkoła, to filozofia i sposób na życie. My wiemy, jak ważne są dziś języki obce i chcemy tą wiedzę oraz pozytywne podejście do języków obcych przekazać naszym kursantom. Do każdego podchodzimy indywidualnie oraz z pełnym zaangażowaniem. Przy odrobinie chęci oraz wspólnej pracy każdy jest w stanie odnieść swój mały „wielki” sukces.


Stawiamy na indywidualność, innowacyjne metody nauczania, nie ograniczamy się tylko do podręczników, oprócz języka poznajemy również kulturę i obyczaje danego Państwa. Aby ułatwić dostęp naszym klientom, nie stacjonujemy w jednym miejscu. Lekcje odbywają się na terenie Swarzędza oraz w Poznaniu.


Mamy sprawdzony Patent na:

- Nauczanie Języka Niemieckiego oraz Angielskiego od podstaw oraz w różnym stopniu zaawansowania, niezależnie od wieku ucznia.

- Uczymy gramatyki w możliwie najbardziej bezbolesny sposób.

- Z nami wymowa „kilometrowych” niemieckich słówek, a także angielskich diphtongów stanie się przyjemna. Gimnastyka języka sprawi, że będzie on elastyczny i podatny na obce brzmienia.

- Pomożemy Ci w na pisaniu prac pisemnych, odpowiednio je skorygujemy oraz przegadamy ewentualnie popełnione błędy.

- Jesteś przed ważnym egzaminem? Z nami zdanie Egzaminu Gimnazjalnego, Matury czy zdobycie certyfikatu językowego nie będzie dla Ciebie problemem. (warunek: konsultacja językowa oraz systematyczne uczęszczanie na lekcje, w trybie i okresie ustalonym przez lektora).

- Pomożemy również tym zapracowanym, którzy w codziennym życiu cenią sobie komfort czasu.

Lekcje on – line będą świetnym rozwiązaniem! Wystarczy usiąść wygodnie przed komputerem, przygotować kubek ulubionej herbaty i poszerzać z nami językową wiedzę!

Home: Info

Kontakt

Kórnicka 66, Swarzędz

663713290

  • Facebook
Home: Kontakt
bottom of page